Dom pogrzebowy firmy ARKA Poznań

Kilka słów o Nas

Pogrzeby w Poznaniu i okolicy

Dom pogrzebowy ARKA, to zakład pogrzebowy prowadzony przez Arkadiusza Nierychlewskiego na terenie Poznania i jego okolic. W naszym zakładzie pogrzebowym stawiamy przede wszystkim na jakość wykonywanych przez nas usług. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowników, którzy przygotowani są na wszystkie sytuacje związane z organizacją pogrzebu, zarówno te standardowe – spodziewane, jak i te niespodziewane.

Nasz zakład pogrzebowy obsługuje m.in.:

– cmentarz Junikowo,

– cmentarz Miłostowo,

– cmentarz Górczyn,

– cmentarz Nowina,

a także inne cmentarze na terenie Poznania oraz Wielkopolski.

Naszym najważniejszym celem jest to, aby organizowany przez nas pogrzeb był dokładnie taki, jakiego oczekują nasi klienci. Mamy pełną świadomość tego, że pogrzeb należy zorganizować tak, aby rodzina i przyjaciele mogli w spokoju i pełnym skupieniu pożegnać zmarłą osobę.

Oferujemy usługi zarówno w organizacji pogrzebu, jak i w całodobowym transporcie zmarłych, kremacji, ekshumacji, tanatokosmetyce i wielu innych kwestiach, które są związane z chowaniem zmarłych.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 618510832 lub osobistego w naszym Biurze Obsługi Klienta, znajdującym się przy ulicy Woźnej 13A w Poznaniu.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące organizacji pogrzebu, jesteśmy również dostępni dla Państwa całodobowo pod numerem telefonu 516 067 066.

Zachęcamy zarówno do telefonicznego, jak i osobistego kontaktu w naszym Biurze Obsługi Klienta. Mogą być Państwo spokojni – wysłuchamy i postaramy się spełnić nawet najbardziej nietypowe życzenia.

Wiemy, z jak wielkim bólem wiąże się starta bliskiej osoby, dlatego staramy się zapewnić naszym klientom należyte wsparcie i słowo otuchy. W tym ciężkim i trudnym dla naszych klientów czasie, staramy się pomóc w dopełnieniu wszystkich formalności na tyle sprawnie i szybko, aby nasi klienci mogli w pełni skupić się na tym co najważniejsze – na spokojnym pożegnaniu ukochanej osoby. Mamy świadomość tego, jak bardzo stresujące jest przygotowanie pogrzebu, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby ułatwić ten proces najbardziej jak to możliwe. W tym trudnym okresie myśli kołaczą się i ciężko je pozbierać, a my jesteśmy po to, aby Państwu wszystko spokojnie wyjaśnić i odpowiedzieć na wszystkie pytania związane z organizacją pogrzebu.

Decydując się na organizację pogrzebu z naszym zakładem pogrzebowym, mają Państwo pewność, że wszystkie najważniejsze formalności zostaną dopełnione w jednym miejscu. Zaoszczędzi to czasu i niepotrzebnego stresu, w tym i tak trudnym dla Państwa momencie.

Usługi pogrzebowe, które oferuje Dom Pogrzebowy ARKA:

 • całodobowy transport zmarłych (krajowy oraz zagraniczny),
 • pomoc w wyborze miejsca na cmentarzu (gdy zajdzie taka potrzeba),
 • zapewnione dopełnienie wszystkich formalności w jednym miejscu,
 • godne przygotowanie ciała zmarłego do pogrzebu,
 • wykonanie toalety pośmiertnej,
 • wykonanie kosmetyki pośmiertnej,
 • przewóz zmarłego wysokiej klasy karawanem, który spełnia światowe wymogi sanitarne,
 • kompleksowa, ale przede wszystkim godna obsługa pogrzebu,
 • zorganizowanie pogrzebu przez wykwalifikowany personel,
 • pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności pogrzebowych na cmentarzu,
 • organizacja ceremonii pogrzebowej wszelkich obrządków wyznaniowych,
 • organizacja pogrzebu świeckiego,
 • zorganizowanie kremacji,
 • przeprowadzenie ekshumacji na terenie Poznania i Wielkopolski.

Nasz zakład pogrzebowy zawsze dokłada wszelkich starań, aby ceremonia pogrzebowa przebiegła ciszy, spokoju i szacunku do osoby zmarłej.

Dysponujemy dużym wyborem zarówno trumien, jak i urn oraz wieńców i wiązanek, a także innych akcesoriów funeralnych, tak aby mogli Państwo dokonać wyboru zgodnego ze swoimi oczekiwaniami.