Usługi pogrzebowe

Ceny pogrzebu

Cena pochówku jest podyktowana wieloma czynnikami ale głównym z nich jest wybór trumny lub urny. Nasza firma jest w stanie Państwu zapewnić iż zmieści się w kwocie “zasiłku pogrzebowego” wypłacanego przez ZUS w wysokości 4000 zł.

Jak zaplanować własny pogrzeb

Planowanie pogrzebu  to nowoczesna i stosunkowo nowa w naszym kraju usługa polegająca na szczegółowym określeniu spraw związanych z własnym pochówkiem. Usługi tego typu są popularne na całym świecie. W Polsce tematy związane ze śmiercią nadal są strefą tabu, a planowanie własnego pogrzebu jest kwestią dość kontrowersyjną. Pomimo tego coraz więcej osób chce znaleźć zarówno emocjonalne, […]

Formalności

Jeżeli chcą Państwo zaplanować swój pogrzeb wystarczy udać się do firmy Funer Art  Poznań 61-777 Woźna 13A. W momencie podpisania umowy nie pobieramy żadnych opłat. Spisana zostaje umowa pomiędzy zakładem pogrzebowym Funer Art a klientem , w której zawarte są wszystkie szczegóły pogrzebu. Należy wybrać osobę która w razie śmierci poinformuje zakład pogrzebowy Funer Art

Kilka słów o Nas

Pogrzeby w Poznaniu i okolicy Dom pogrzebowy ARKA, to zakład pogrzebowy prowadzony przez Arkadiusza Nierychlewskiego na terenie Poznania i jego okolic. W naszym zakładzie pogrzebowym stawiamy przede wszystkim na jakość wykonywanych przez nas usług. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowników, którzy przygotowani są na wszystkie sytuacje związane z organizacją pogrzebu, zarówno te standardowe – spodziewane, jak i […]

Transport zwłok

Organizujemy bezzwłoczny transport zmarłych osób na Terenie Poznania i jego okolic. Zajmujemy się sprawnym i szybkim transportem osób zmarłych z zagranicy.

Organizacja pogrzebu

Zajmujemy się organizacją uroczystego pogrzebu, tak aby mogli Państwo w ciszy i spokoju godnie pożegnać zmarłą osobę.

Pogrzeb świecki

Zajmujemy się organizacją pogrzebu świeckiego, który poprowadzi jeden z najlepszych w Polsce Mistrzów Ceremonii Pogrzebowych.

Kremacja

Oferowana przez nasz zakład pogrzebowy kremacja jest alternatywą do klasycznego pochówku. Kremacja polega na spopieleniu ciała osoby zmarłej.

Tanatokosmetyka

Wykwalifikowana kadra naszych pracowników przygotowuje ciało zmarłej osoby do ceremonii pogrzebu.

Ekshumacje

Ekshumacje przeprowadzamy z godnością oraz poszanowaniem osób zmarłych w terminie od 16 października do 15 kwietnia danego roku.

^