Kilka słów o Nas

Dom pogrzebowy ARKA

prowadzony jest przez Arkadiusza Nierychlewskiego. Największą wagę w firmie stawiamy na dobór właściwych pracowników, którzy zajmują się organizacją pogrzebów oraz obsługą klienta. Naszym mottem jest „Najwyższa jakość usług‟, każdy z pracowników posiada odpowiednie kwalifikacje. Jesteśmy przygotowani na każdą sytuację oraz na to, by godnie i z szacunkiem traktować zmarłych i ich bliskich. Profesjonalne wykonywanie usług pogrzebowych jest dla nas najważniejsze.

Nasz zakład pogrzebowy zapewnia klientom szerokiego zakresu usługi pogrzebowe na terenie miasta Poznań i okolic. Wybierając Dom pogrzebowy ARKA wszystkie formalności załatwią Państwo w jednym miejscu. Posiadamy bardzo duży wybór trumienurnkwiatów oraz pozostałych akcesoriów funeralnych niezbędnych do zorganizowania pogrzebu.

Podczas organizacji pogrzebów uwzględniamy polskie tradycje związane z obrzędem pochówku. Dbamy też o ciągłe uzupełnianie naszej oferty. Dzięki uczestnictwu w krajowych i międzynarodowych wystawach i targach funeralnych możemy wdrażać aktualne światowe wzory i najnowocześniejsze rozwiązania branżowe.

Główna siedziba Domu pogrzebowego ARKA mieści się w Poznaniu przy ul.Woźnej 13A. Znajduję się tu ekspozycja trumien, urn, utensyliów pogrzebowych oraz biuro obsługi klienta. Zajmujemy się kompleksową obsługą ceremonii pogrzebowych, obsługujemy min. cmentarz Junikowo, Miłostowo, Górczyn, Nowina oraz inne na terenie Poznania oraz Wielkopolski.