Dom pogrzebowy firmy ARKA Poznań

Transport zwłok

Całodobowy transport zwłok na terenie Poznania

Organizujemy całodobowy transport zwłok na terenie Poznania i jego okolic. Nie jest to jednak koniec naszych możliwości. Usługę realizujemy także na terenie kraju, a w razie potrzeby udajemy się po ciało zmarłej osoby poza jego granicę.

Przyjeżdżamy we wskazane miejsce, aby przygotować ciało to przewozu, a następnie zabrać je do naszego zakładu pogrzebowego, aby następnego dnia rozpocząć przygotowania do pochówku. Przybywamy wszędzie tam, gdzie doszło do śmierci bliskiej osoby: domu, szpitala, domu opieki. Dbamy o to, aby procedura przebiegała w sposób zgodny z obowiązującymi zasadami. Transport zwłok odbywa się na terenie Poznania i najbliższych okolic. Zapewniamy wsparcie podczas tego trudnego momentu. Ze zrozumieniem podchodzimy do bliskich, którzy krótko po informacji o śmierci nie od razu mogą pogodzić się z faktem, że druga osoba nie żyje. Służymy wówczas dobrym słowem, wsparciem i zapewnieniem, że zajmiemy się organizacją pogrzebu.

Jak można skorzystać z naszej pomocy? Wystarczy skontaktować się z nami – dom pogrzebowy czynny jest całą dobę, w takim samym wymiarze zajmujemy się transportowaniem zwłok na terenie Poznania oraz okolic. Przybywamy na miejsce zgonu, przygotowujemy ciało, a następnie przenosimy je do samochodu.

Oferujemy zarówno transport zwłok, jak i ich przechowanie w naszej chłodni. Tam ciało czeka na dalsze działania. Przed rozpoczęciem przygotowań do pogrzebu spotykamy się z bliskimi zmarłego i omawiamy szczegóły. W tym samym czasie zwłoki są już przygotowywane do kremacji bądź złożenia w trumnie – w zależności od życzenia rodziny.

Transport zwłok – Poznań i okolice

Dom pogrzebowy ARKA spełnia wszystkie wymogi, które są przewidziane w przepisach, aby móc przewozić ciała zmarłych osób na terenie kraju. Wszystkie nasze karawany spełniają niezbędne wymagania techniczne oraz sanitarne. Nasze karawany przystosowane są do przewozu osób zmarłych w sposób, który zapewni ich poszanowanie.

Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów. Każdy samochód został przystosowany do transportu zwłok na terenie Poznania i okolic. Są to pojazdy przestronne i wyposażone we wszystko, co ma zapewnić rodzinie pewność, że ciało bliskiej osoby zostanie przewiezione do chłodni, domu pogrzebowego bądź na cmentarz.

Dokładamy starań, aby flota funkcjonowała bez zarzutu i była dostępna do transportu przez całą dobę. Regularnie przeprowadzamy przeglądy techniczne, troszczymy się również o nienaganny wygląd. Auta prowadzone są przez doświadczonych kierowców, którzy z szacunkiem i wyczuciem podchodzą do powierzonych obowiązków. Z chwilą otrzymania telefonu możemy ruszyć na miejsce zgonu i rozpocząć działania zmierzające do organizacji ceremonii pogrzebowej zgodnie z wolą rodziny.

Jesteśmy dostępni dla Państwa każdego dnia tygodnia przez całą dobę pod numerem telefonu 516 067 066.

Mogą Państwo dzwonić do nas o każdej porze dnia i nocy.

Służymy naszym wsparciem. Nie należy obawiać się, że telefon wykonany został późno w nocy bądź w weekend. Nasze biuro otwarte jest od poniedziałku do piątku w wyznaczonych godzinach. Jeśli jednak mowa o transporcie zwłok, to działamy całą dobę. Chcemy w ten sposób zapewnić, że codziennie i o każdej porze jesteśmy gotowi do niesienia wsparcia pogrążonym w smutku rodzinom. Wiemy, jak trudny jest to czas i jak wiele wiąże się z tym nerwów. Naszą rolą jest przygotowanie, a następnie przetransportowanie zwłok w sposób, który choć w niewielkim stopniu odciąży bliskich z obowiązku załatwienia formalności związanych z pochówkiem.

Transport zwłok spoza granic Polski

Jeżeli zmarła osoba znajduje się poza granicami naszego kraju, pomożemy w sprowadzeniu ciała do Polski. Organizujemy transport osób zmarłych z zagranicy – o szczegółach dowiedzą się Państwo pod naszym numerem telefonu 516 067 066, dostępnym dla Państwa przez całą dobę.

Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości z prostej przyczyny – wybór zakładu pogrzebowego, który świadczy usługi w sposób kompleksowy, pozwoli uniknąć dodatkowych formalności. Zajmiemy się wszystkim, co niezbędne przy przewozie zmarłego do kraju przy minimalnym udziale rodziny. W ten sposób można oszczędzić sporo nerwów podczas poszukiwania firmy, która specjalizuje się wyłącznie w transportowaniu zwłok do Polski. Działamy nie tylko na terenie Poznania. Nasze możliwość wykraczają daleko poza region, a nawet kraj. Wszystkie szczegóły dotyczące przewozu ciała zmarłej osoby ustalimy telefonicznie – wystarczy do nas zadzwonić.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia ceny transportu zwłok. Jest ona ściśle uzależniona od miejsca, z którego zwłoki będą transportowane. Stąd właśnie konieczne jest omówienie szczegółów usługi oraz zapoznanie się z proponowanymi przez nas rozwiązaniami. Przewozem osób zmarłych zajmujemy się od dawna. Doskonale wiemy, jakie procedury należy spełnić i o jakiego typu formalności zadbać, aby przetransportować zwłoki na terenie Poznania, kraju, a nawet spoza jego granic. Dysponujemy wiedzą i doświadczeniem w tym zakresie. Przy telefonach jesteśmy obecni przez całą dobę, wystarczy tylko do nas zadzwonić, wyjaśnić sytuację i skorzystać z możliwości przewozu zmarłej osoby z domu lub szpitala do chłodni w zakładzie pogrzebowym.