kremacja poznań

Kremacja

Kremacja w Poznaniu

 

Oferujemy Państwu profesjonalną usługę kremacji. Kremacja jest alternatywą do klasycznego pochówku. Kremacja polega na spopieleniu ciała osoby zmarłej.

Mamy świadomość tego, jak wiele osób w swoim ostatnim życzeniu prosi o to, aby ich ciało zostało skremowane, a nie klasycznie pochowane, dlatego oferujemy kompleksową usługę kremacji.

Kremację możemy przeprowadzić na dwa sposoby. Mogą Państwo wybrać wersję, która będzie dla Państwa lepszym rozwiązaniem. Kremację możemy przeprowadzić z obecnością rodziny lub bez obecności rodziny. Jeżeli wybiorą Państwo wersję kremacji bez obecności rodziny, otrzymają Państwo stosowane zaświadczenie z zakładu kremacji o spopieleniu osoby zmarłej.

W przypadku kremacji ceremonia pogrzebowa niczym nie różni się od tradycyjnej ceremonii pogrzebowej związanej z chowaniem zmarłego w trumnie. Do każdego rodzaju ceremonii pogrzebowej podchodzimy z należytym szacunkiem i dbałością o Państwa zadowolenie.

Uroczystości, które związane są z pochówkiem ciała skremowanego, mogą odbywać się zarówno w kaplicy pożegnań, w kościele jak i na cmentarzu. Jeżeli nie wiedzą Państwo, które rozwiązanie będzie najlepsze, zapraszamy do kontaktu. Doradzimy Państwu i pomożemy w organizacji pogrzebu.

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno trumny do kremacji, jak i cała gama urn. Tutaj również wychodzimy Państwu naprzeciw i chętnie pomagamy w doborze odpowiedniej trumny lub urny.

Oferowane przez nas trumny oraz urny są niezwykle trwałe i eleganckie. W pełni przystosowane do godnego pochowania zmarłej osoby.

W celu ustalenia ceny kremacji zwłok zapraszamy do kontaktu.